Απόψε Παρασκευή στις 18:00, εις τον Ιερό Ναό των Θεοφανείων, του Τιμίου Προδρόμου και Αγίας Αναστασίας της Φαρμακολυτρίας, συγκαλείτε η καθ΄ έτος, Γενική Σύναξη Κατηχητών, Κατηχητριών και Υπευθύνων κύκλων μελέτης της Αγίας Γραφής, της Ιεράς Μητροπόλεώς Λαγκαδά , όπου ο Σεβασμιώτατος θα δώσει κατευθύνσεις ως προς το Κατηχητικό έργο καθώς επίσης και θα επιδώσει και τα Διοριστήρια Έγγραφα.
Γενική Σύναξη Κατηχητών, Κατηχητριών και Υπευθύνων κύκλων μελέτης της Αγίας Γραφής της Ι.Μ. Λαγκαδά
- 10 Δεκεμβρίου, 2021
- 10:21 πμ
Στην ίδια κατηγορία...
-
Άγιος Παντελεήμων ο Μεγαλομάρτυς και Ιαματικός
27 Ιουλίου, 2024 Εκκλησιαστικά -
«Μνήμη δικαίου μετ’ ἐγκωμίων…»
26 Ιουλίου, 2024 Εκκλησιαστικά -
Γιόρτασε η Αγία Παρασκευή στο Βόσπορο
26 Ιουλίου, 2024 Εκκλησιαστικά