Πλησιάζουμε τὶς ἁγίες ἡμέρες τῶν Χριστουγέννων καὶ οἱ Βρεφονηπιακοί Σταθμοί τῆς Ἱερᾶς Μητροπόλεως Μαρωνείας και Κομοτηνής «ἔβαλαν» τὰ γιορτινά τους. Τὸ Σάββατο, τὰ στελέχη τῶν Βρεφονηπιακῶν Σταθμῶν στόλισαν τὸ χριστουγεννιάτικο δέντρο, ἄναψαν τὸν «Ἀστέρα τῆς Βηθλεέμ» καὶ διακόσμησαν καταλλήλως τὶς αἴθουσες, δημιουργώντας μὶα ὄμορφη καὶ ζεστή ἀτμόσφαιρα ποὺ θὰ χαροποιήσει τὰ παιδιά καὶ θὰ τὰ εἰσάγει στὸ ἑόρτιο πνεῦμα τῶν ἡμερῶν.
Χαρά για τα παιδιά των βρεφονηπιακών της Ι.Μ. Μαρωνείας και Κομοτηνής ο χριστουγεννιάτικος στολισμός !
- 22 Νοεμβρίου, 2021
- 9:02 πμ
Στην ίδια κατηγορία...
-
Άγιος Παντελεήμων ο Μεγαλομάρτυς και Ιαματικός
27 Ιουλίου, 2024 Εκκλησιαστικά -
“Η Δημοκρατία και η Αποκατάσταση”- Της Ελένης Κοκτσίδου
26 Ιουλίου, 2024 Εθνικά - Ιστορικά -
«Μνήμη δικαίου μετ’ ἐγκωμίων…»
26 Ιουλίου, 2024 Εκκλησιαστικά